Speciální garance na výměnu vánočního dárku Nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit nebo vrátit do 15.1.2024
*platí pro zboží zakoupené v termínu od 1.11.2023 do 22.12.2023
Garance dodání do Vánoc U objednávek vytvořených do 20.12.2023 - 12:00 h. garantujeme včasné doručení pod stromeček. PLATÍ PRO PRODUKTY, KTERÉ JSOU SKLADEM.
Více barev
47 bodů do věrnostního systému
Jedinečná stříbrná souprava se světle růžovým kulatým opálem a křišťály Preciosa. Více
Sada šperků se syntetickým opálem kulatého tvaru a křišťály Preciosa. Visací naušnice mají bezpečné a snadno používatelné zapínání na klapku.
Součástí soupravy je řetízek.
Tento krásný šperk Vás ozdobí a potěší při každé příležitosti a upoutá na první pohled.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa náušnice a přívěsek světle růžové kulaté 39160.1 Pink s. Opal
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace