Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a přívěsek modrý kosočtverec 39126.3 Turquoise
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
60 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Elegantní vykládaná souprava se Swarovski Elements ve tvaru kosočtverce v tyrkysové barvě. Více
Kód produktu: 506 EAN: 8590962393170
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty






Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádhernou módní soupravu tvoří náušnice a náhrdelník s přívěskem, které jsou posety Swarovski Elements exkluzivními křišťálky. Zapínání náušnic je pomocí šroubku a náhrdelník se zapíná pomocí klasické karabinky.
Souprava nádherně vynikne jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu. Je vhodná k běžnému nošení i pro zvláštní příležitosti.
Součástí soupravy je řetízek.
Tato unikátní souprava dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a přívěsek modrý kosočtverec 39126.3 Turquoise
| Typ produktu | Náušnice, Přívěsky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na šroubek (balónek), Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Souprava včetně řetízku |
| Typ náušnic | Pecky |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr náušnice | 7 x 7 mm |
| Rozměr přívěsku | 20 x 10 mm |
| Hmotnost | 4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6

Stříbrné náušnice pecka se Swarovski krystaly modré…
Kód: 91126
Do 2 dnů
558 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…
Kód: 3313
Do 2 dnů
1 478 Kč

Přívěsek Rivoli se Swarovski Elements Light Turquoise …
Kód: vs-49112239ltur
Skladem
219 Kč

Přívěsek tyrkysový Rivoli se Swarovski Elements Light…
Kód: vs-49112212ltur
Skladem
252 Kč

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Turquoise 8…
Kód: vs-11539436lightturquoise
Skladem
1 490 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Light Turquoise …
Kód: vs-793853ltur
Skladem
319 Kč










Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



