Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek šedá slza 39169.4 Black Diamond Lt. Chrome
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
39 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Souprava s krystaly Swarovski Elements ve tvaru kapky. Více
Kód produktu: 39474 EAN: 8590962394740 Ceny dopravy
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Jedinečná módní souprava tvaru kapky je vyrobena z porhodiovaného stříbra s křišťálky Swarovski Elements. Náušnice mají praktické visací zapínání na klapku.
Tato unikátní souprava skvěle doplní Vaši společenskou róbu a zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí. Krásně vynikne k běžnému dennímu nošení.
Tento nadčasový skvost dodá Vašemu vzhledu na eleganci a výjimečnosti.
| Typ produktu | Náušnice, Přívěsky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Rozměr náušnice | 32 x 10 mm |
| Rozměr přívěsku | 25 x 10 mm |
| Hmotnost | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (1)

Související produkty 1

Stříbrný řetízek 30015 délka 45 cm
Kód: 441
Skladem
699 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3

Souprava se Swarovski Elements perla 39091.3 Black…
Kód: 430
Do 2 dnů
1 338 Kč

Přívěsek průvlek trubička se Swarovski Elements Black…
Kód: vs-10E00BLACK DIAMOND XX
Skladem
999 Kč
1 590 Kč

Náušnice šedé se Swarovski Elements diskočtverec Black…
Kód: vs-793903 Black Diamond
Skladem
429 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



