Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek růžová kytička 39162.3 Rose
604 306 932
info@sperky-image.czPo - Pá: 9:00 - 14:00 h
Exkluzivní sada je bohatě zdobena čirými Swarovski krystalky, uprostřed každé kytičky je vsazen velký kulatý krystal v růžové barvě. Více
Kód produktu: 39499 EAN: 8590962394993

Dozdobte svůj outfit roztomilými šperky ve tvaru kytiček ze soupravy s růžovými Swarovski krystaly.
Sada obsahuje visací náušnice a přívěsek ve tvaru kytičky. Šperky jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000, které prošlo povrchovou úpravou rhodiem. Rhodium chrání šperk proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Přívěsek i náušnice jsou bohatě zdobeny bílými třpytivými Swarovski krystalky. Uprostřed každé kytičky je vsazen velký kulatý Swarovski krystal v modré barvě. Náušnice mají zapínání na klapku. Jelikož šperky neobsahují žádný přídavek niklu, mohou je bez obav nosit i alergici.
Součástí soupravy není řetízek, ale i ten si můžete zakoupit na našem e-shopu.
| Typ produktu | Náušnice, Přívěsky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Vykládané |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Rozměr náušnice | 18 x 10 mm |
| Rozměr přívěsku | 19 x 10 mm |
| Hmotnost | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty 1

Stříbrný řetízek 30014 délka 50 cm
Mohlo by Vás zajímat 3

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice, řetízek a…

Stříbrné náušnice pecka se Swarovski krystaly růžové…









Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



