Řetízek na nohu duhový se Swarovski Elements Vilo BA28163AB
Stříbrný náramek na nohu zdobený krystaly ve tvaru hvězdy a kolečka Swarovski Elements v duhové barvě. Více
Kód produktu: vs-BA28163AB



Nádherný dámský náramek je vyroben z exkluzivních krystalů Swarovski Elements ve tvaru hvězdy a kolečka v duhové barvě, které jsou zasazeny do porhodiovaného stříbra. Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit. Náramek má nastavitelnou délku dle potřeby.
Křišťálový náramek dodá Vašemu vzhledu vyjímečnost a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí. S každým pohybem se náramek rozzáří s odlesky světla. Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
| Základní barva |
|
|---|---|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 3 krystaly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náramku | 23 cm + 3 cm |
| Rozměr křišťálu | 5 x 5 mm |
| Rozměr přívěsku | 3 x 3 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty 9

Náušnice měnivé se Swarovski Elements Mirth KWROLO2816…

Náhrdelník duhový se Swarovski Elements Mirth NROLO281…

Náušnice čiré se Swarovski Elements Mirth KWROLO28164C…

Náušnice duhové se Swarovski Elements Astral Star K281…

Náhrdelník duhový se Swarovski Elements Astral Star N2…

Náušnice duhové se Swarovski Elements Joy KWMIX2816AB

Náhrdelník duhový se Swarovski Elements Joy NMIX2816AB

Náramek duhový se Swarovski Elements Joy BMIX2816AB





