Prsten čirý se Swarovski Elements perla + šaton Krystal
Bestseller
38 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Jemný prsten vykládaný čirým krystalem Swarovski Elements a bílou perlou, které jsou uchyceny v porhodiovaném stříbře. Více
Kód produktu: vs-92700203wh Ceny dopravy
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Půvabný prsten osázený exkluzivním čirým krystalem Swarovski Elements. Prstýnek má univerzální nastavitelnou velikost, proto se perfektně přizpůsobí Vašemu prstu.
Okouzlete své okolí tímto krásným šperkem nebo obdarujte své blízké originálním dárkem, který každého zaručeně potěší.
Tento šperk je vhodný pro všechny dívky či dámy.
| Typ produktu | Prsteny |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | 1 krystal, Perly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Průměr perly | 8 mm |
| Rozměr křišťálu | 2 mm |
| Hmotnost | 2,23 g |
| Velikost prstenu | Nastavitelná |
Související produkty (15)















Související produkty 15

Náušnice se Swarovski Elements 31150.1 bílá perla
Kód: 532
Do 2 dnů
798 Kč

Stříbrný přívěsek s bílou kulatou perlou z křišťálu…
Kód: 7124
Do 2 dnů
338 Kč

Perlová souprava z říčních perel bílá 29035.1
Kód: 1764
Není skladem
1 878 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21064.1…
Kód: 6042
Skladem
480 Kč

Perlový náramek s křišťály Preciosa 33063.1 Bílý
Kód: 6221
Skladem
558 Kč

Stříbrné náušnice velké kruhy
Kód: vs-92400296rh
Skladem
1 299 Kč
-17%
Více barev

Náramek se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500632CR X
Do 3 dnů
989 Kč
1 190 Kč

Stříbrný řetízkový náhrdelník Swarovski Elements…
Kód: vs-92300372CR
Do 3 dnů
1 287 Kč

Perlový náramek bílá šedá s křišťály Preciosa 33106.3
Kód: 6229
Skladem
678 Kč

Náramek z bílých perel Swarovski Elements
Kód: vs-61500765wh X
Skladem
1 089 Kč
1 190 Kč

Náušnice se Swarovski Elements Classic Pearl K58186W…
Kód: vs-K58186W
Na objednávku do 20 dnů
588 Kč

Stříbrné náušnice visací s křišťály Preciosa bílé…
Kód: 6132
Skladem
1 058 Kč

Perlová souprava z říčních perel bílá 29046.1B
Kód: 29051
Do 2 dnů
2 378 Kč
-60%
Výprodej

Stříbrné náušnice visací s perlou Swarovski bílé…
Kód: 31849
Skladem
1 038 Kč
2 599 Kč

Perlová souprava se zirkony a bílou říční perlou 29071…
Kód: 29076
Není skladem
2 318 Kč
Mohlo by Vás zajímat (7)







Mohlo by Vás zajímat 7

Stříbrný prsten s bílou říční perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladem
1 098 Kč

Stříbrné náušnice pecky s bílou říční perlou 21003.1B
Kód: 1319
Skladem
1 338 Kč

Stříbrný přívěsek s bílou kulatou perlou z křišťálu…
Kód: 6767
Do 2 dnů
278 Kč

Stříbrné náušnice visací s perlou z křišťálu Preciosa…
Kód: 6768
Do 2 dnů
758 Kč

Stříbrný přívěsek s bílou kulatou perlou z křišťálu…
Kód: 6786
Do 2 dnů
238 Kč

Stříbrný prsten s malou říční perlou Bílý
Kód: 92700539
Do 3 dnů
909 Kč

Perlový náramek dvouřadý bílý 33065.1 bílá
Kód: 33347
Do 2 dnů
838 Kč




