Náušnice se Swarovski Elements 31155.1 Bílá
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
39 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Perlové náušnice s kuličkami osázenými křišťály se Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 31254 EAN: 8590962312546 Ceny dopravy
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherné jemné náušnice jsou zdobeny Swarovski Elements exkluzivními krystaly ve tvaru kuličky o velikosti 11 mm, které jsou zasazeny do rhodiovaného stříbra.
Náušnice Swarovski Elements nádherně vyniknou jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům i k méně formálnímu outfitu. Tento krásný šperk dodá Vašemu vzhledu exkluzivitu a jiskru a hodí se i ke každodennímu nošení.
Náušnice jsou vhodné pro všechny dívky i ženy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušnic | Visací, Perla |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 40 mm |
| Průměr perly | 10 mm |
| Hmotnost | 0,9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (6)






Související produkty 6

Perlový náhrdelník s křišťály Preciosa 32011.1 Bílá
Kód: 6210
Skladem
1 399 Kč

Stříbrný prsten s křišťály Preciosa a bílou perlou 350…
Kód: 35021.1 Bílá
Skladem
1 438 Kč

Prsten se Swarovski Elements perla 35022.1 Bílá 10 mm
Kód: 35022.1
Skladem
1 297 Kč

Perlový náhrdelník se Swarovski Elements 32012.1 Bílý
Kód: 534
Skladem
718 Kč

Náramek perlový se Swarovski Elements 33074.1 Bílý
Kód: 33110
Skladem
658 Kč

Stříbrný přívěsek s bílou kulatou perlou z křišťálu…
Kód: 6786
Do 2 dnů
238 Kč
Mohlo by Vás zajímat (7)







Mohlo by Vás zajímat 7

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski bílý kulatý 340…
Kód: 49
Do 2 dnů
798 Kč

Náušnice se Swarovski Elements 31150.1 bílá perla
Kód: 532
Do 2 dnů
798 Kč

Náramek perlový 33017.1 Bílá
Kód: 535
Skladem
378 Kč

Náušnice perly s křišťály Preciosa 31178.1 Bílá
Kód: 6782
Skladem
1 578 Kč

Stříbrné náušnice kroužky s bílými říčními perlami a…
Kód: 21108
Do 2 dnů
1 478 Kč

Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21078.1
Kód: 21109
Do 2 dnů
1 378 Kč

Stříbrné náušnice visací s bílou říční perlou 21079.1
Kód: 21110
Do 2 dnů
1 318 Kč








Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



