Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Chrysolite 12 mm
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Krásné náušnice se Swarovski Elements Rivoli 12 mm kulatého tvaru ve světle zelené barvě. Více
Kód produktu: vs-44112212chry EAN: 8590962510362 Ceny dopravy
Barevné varianty
























Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Klasické avšak stále žádané visací kulaté náušnice Swarovski v oblíbeném brusu Rivoli.
Broušený křišťál je uchycen v porhodiovaném kovu. Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnost šperku a minimalizuje vznik případných alergických reakcí.
Náušnice jsou vhodné pro běžné denní nošení, pro ženy a dívky. Mají klasické zapínání na klapku, která poskytuje pohodlí při zapínání a maximální zabezpečení před ztrátou.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na klapku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ náušnic | Visací |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy, Pro děti |
| Délka náušnice | 20 mm |
| Průměr | 12 mm |
| Rozměr křišťálu | 12 mm |
Související produkty (5)





Související produkty 5

Přívěsek zelený Rivoli se Swarovski Elements…
Kód: vs-49112212chry
Skladem
252 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements hvězdičky Světle…
Kód: vs-6F
Skladem
590 Kč
1 199 Kč

Náramek zelený Rivoli se Swarovski Elements Chrysolite…
Kód: vs-11539436chry
Skladem
1 490 Kč

Přívěsek Rivoli se Swarovski Elements Chrysolite 8 mm
Kód: vs-49112239chry
Skladem
219 Kč

Stříbrný přívěsek s krystaly Swarovski zelený kulatý…
Kód: 69
Skladem
298 Kč
Mohlo by Vás zajímat (4)




Mohlo by Vás zajímat 4

Kosmetické kapesní zrcátko se Swarovski Elements…
Kód: vs-ACS-07.4 XX
Skladem
1 790 Kč
2 590 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Chrysolite 8 mm
Kód: vs-793853chry
Skladem
319 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski zelené…
Kód: 18
Nedostupné
658 Kč

Náušnice se Swarovski Elements tečka Chrysolite 5 mm
Kód: vs-713907 Chrysolite
Skladem
249 Kč










