Náušnice čiré se Swarovski Elements srdce Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
26 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Kouzelné náušnice ve tvaru dvou propojených srdíček dekorované krystaly čiré barvy. Více
Kód produktu: vs-61400965CR Ceny dopravy
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Unikátní náušnice zdobeny exkluzivními krystaly, které jsou zasazeny do porhodiovaného kovu. Náušnice mají praktické zapínání na puzetu.
Tyto úchvatné náušnice budou tvořit spolu s náramkem srdce dokonalý harmonický celek.
Náušnice dodají Vašemu vzhledu výjimečnost, jiskru a zaručeně upoutají pohled Vašeho okolí.
Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit, dodá Vašemu vzhledu na eleganci a je vhodný pro všechny věkové kategorie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na puzetu |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů |
| Typ náušnic | Pecky |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náušnice | 10 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Průměr náušnice | 10 mm |
Související produkty (17)

















Související produkty 17

Náramek bílé dvojsrdíčko se Swarovski krystaly srdce…
Kód: vs-61500225cr
Skladem
799 Kč

Prsten čirý se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-92700305cr
Skladem
1 590 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-61300178cr
Skladem
1 499 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal
Kód: vs-11300181cr
Skladem
1 099 Kč

Stříbrný náhrdelník se zirkonem bílé srdce 12006.1
Kód: 2824
Do 2 dnů
1 520 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements bílé srdce Krystal
Kód: vs-61300180cr
Skladem
1 099 Kč

Stříbrný náhrdelník kůň v srdci se Swarovski Elements…
Kód: vs-92300415CR
Skladem
1 699 Kč

Stříbrný náhrdelník s motivem nepřesně spojeného srdce
Kód: vs-92300455rh
Skladem
1 299 Kč

Náramek se Swarovski Elements Mix-up BMB21011
Kód: vs-BMB21011
Skladem
1 699 Kč

Náhrdelník čirý se Swarovski Elements Heart N2808C…
Kód: vs-N2808C
Do 10 dnů
1 548 Kč

Stříbrný náhrdelník srdce s perleťovým zirkonem 12058.1
Kód: 12074
Do 2 dnů
1 582 Kč

Stříbrný přívěsek dvě srdce se zirkony 14011.1
Kód: 014012
Do 2 dnů
618 Kč

Stříbrný přívěsek propletená srdce se zirkony 14015.1
Kód: 014016
Do 2 dnů
730 Kč

Stříbrný náhrdelník srdce s jedním zirkonkem 12053.1
Kód: 12065
Do 2 dnů
1 604 Kč

Stříbrný přívěsek dvě srdíčka se zirkony v bílé barvě …
Kód: 014019
Do 2 dnů
894 Kč

Stříbrný přívěsek srdce matka a dítě se zirkony bílé 1…
Kód: 014020
Do 2 dnů
818 Kč

Já & Ty = My - OB18.2
Kód: 71000
Do 2 dnů
1 014 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6

Stříbrné náušnice pecka se zirkonem bílé srdce 11115.1
Kód: 2781
Skladem
668 Kč

Stříbrný náhrdelník s krystaly Swarovski bílé srdce 32…
Kód: 795
Do 2 dnů
1 798 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 319
Do 2 dnů
478 Kč

Stříbrné náušnice pecka se zirkonem bílé srdce 11283.1
Kód: 3212
Skladem
920 Kč
-32%
Výprodej

Stříbrný náhrdelník se zirkonem v bílé barvě 12042.1
Kód: 2843
Skladem
1 149 Kč
1 690 Kč

Náušnice čiré se Swarovski Elements Srdíčko Krystal
Kód: vs-61400809cr
Skladem
649 Kč






