Náramek černý se Swarovski Elements Srdce Hematite
Více barev
39 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Jemný náramek zdobený krystaly Swarovski Elements ve tvaru srdce v černé barvě. Více
Kód produktu: vs-92500322hem Ceny dopravy
Barevné varianty





Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherný dámský náramek je vyroben z exkluzivních krystalů Swarovski Elements ve tvaru srdce v černé barvě. Tento nadčasový skvost nádherně doplní jakýkoliv outfit. Náramek má nastavitelnou délku dle potřeby.
Náramek dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a zaručeně upoutá pohled Vašeho okolí. S každým pohybem se náramek rozzáří s odlesky světla.
Tento exkluzivní a úžasný šperk je skvělým doplňkem, který podpoří Vaši originalitu a vyniká svou nápaditostí.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Růžová |
| Povrchová úprava | Pozlaceno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů, Vykládané |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka náramku | 18 cm + 5 cm |
| Rozměr přívěsku | 6 x 6 mm |
| Hmotnost | 1,4 g |
Související produkty (9)









Související produkty 9

Náušnice černé se Swarovski Elements Srdce Hematite
Kód: 92400322hem
Skladem
1 027 Kč

Náhrdelník černý se Swarovski Elements Srdce Hematite
Kód: vs-92300322hem
Skladem
1 399 Kč

Prsten se Swarovski Elements labuť Hematite
Kód: vs-92700278rg-hem
Skladem
1 699 Kč

Stříbrný pozlacený prsten tmavě šedé srdíčko se…
Kód: vs-92700322hem
Skladem
1 287 Kč

Stříbrný náhrdelník pozlacený s krystaly Swarovski…
Kód: vs-92300278rg-hem
Skladem
2 199 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski černé…
Kód: 3247
Do 2 dnů
869 Kč

Stříbrné náušnice velké kruhy pozlacené růžové
Kód: vs-92400296RG
Skladem
1 299 Kč

Prsten se Swarovski Elements srdce P2808RG Rose Gold
Kód: vs-P2808RG X
Skladem
1 790 Kč

Pozlacené stříbrné náušnice pecky malinká kulička 6101…
Kód: 61036
Skladem
375 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements visací Jet…
Kód: vs-44112239 Jet
Skladem
329 Kč

Náušnice se Swarovski Elements černé srdíčko Jet 14 mm
Kód: vs-14620214 Jet
Skladem
439 Kč

Náramek zlatý květinka se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500399 Gold
Skladem
899 Kč

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements Jet 14 mm
Kód: vs-44112214jet
Skladem
549 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 3312
Do 2 dnů
1 478 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice černé Rivoli se Swarovski Elements Jet 8 mm
Kód: vs-793853Jet
Skladem
319 Kč




