Náhrdelník z chirurgické oceli s krystaly Swarovski Elements Anděl
Více barev
43 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník s přívěskem ve tvaru anděla, který je vyroben z chirurgické oceli a osázen krystaly Swarovski Elements. Více
Kód produktu: vs-61310009s Ceny dopravy
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Jemný náhrdelník z chirurgické oceli s přívěskem ve tvaru andílka, který má křídla a je dekorován Swarovski Elements křišťály.
Chirurgická ocel je bezesporu velice oblíbený materiál, který je ve šperkařství hojně používaný. Tento materiál je velice kvalitní a odolný a má hned několik výhod. Nejvíce oceníte, že nečerná ani nezpůsobuje alergické reakce, takže je pro lidi s citlivostí na kovy jednou z mála možností, jak si dopřát krásný šperk.
Okouzlete své okolí a obdarujte své blízké tímto nádherným a originálním šperkem ve tvaru anděl s krystaly Swarovski.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Chirurgická ocel |
| Zapínání | Na karabinku |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 43 cm + 3 cm |
| Rozměr přívěsku | 25 x 15 mm |
| Hmotnost | 2 g |
Související produkty (10)










Související produkty 10

Stříbrné náušnice s motivem nepřesně spojeného srdce
Kód: vs-92400455rh
Skladem
1 027 Kč

Provázkový náramek se stříbrným přívěskem s motivem…
Kód: vs-92500455rh
Skladem
799 Kč

Stříbrný prsten s motivem anděl
Kód: vs-92700457rh
Do 3 dnů
1 027 Kč

Červený náramek proti uhranutí stříbrný anděl se…
Kód: 013028
Do 2 dnů
878 Kč

Stříbrný prsten kroužek
Kód: vs-92700475rh
Skladem
897 Kč

Stříbrný náramek čirý se Swarovski Elements krystaly…
Kód: vs-92500406cr
Skladem
1 950 Kč

Stříbrné náušnice bílé kruhy s krystaly Swarovski…
Kód: vs-92400306cr
Skladem
2 099 Kč

Stříbrný prsten se zirkony anděl a srdce Krystal
Kód: vs-92700435cr
Skladem
1 299 Kč

Stříbrné náušnice pecky se zirkony 11417.1
Kód: 11467
Do 2 dnů
702 Kč

Stříbrné náušnice pecky andělská křídla se zirkony 114…
Kód: 11466
Do 2 dnů
727 Kč
Mohlo by Vás zajímat (7)







Mohlo by Vás zajímat 7

Přívěsek bižuterie s křišťálem Preciosa bílý kulatý 54…
Kód: 6802
Skladem
87 Kč

Náušnice bižuterie s křišťály Preciosa bílé kulaté 510…
Kód: 6201
Skladem
137 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílá…
Kód: 1780
Do 2 dnů
858 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílá…
Kód: 1784
Do 2 dnů
738 Kč

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílý…
Kód: 1782
Do 2 dnů
878 Kč
-29%
Výprodej

Stříbrné náušnice pecka s krystaly Swarovski bílé…
Kód: 1802
Skladem
990 Kč
1 390 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílé srdce 3311…
Kód: 1815
Skladem
898 Kč




