Náhrdelník se Swarovski Elements tmavě růžová vlnka Fuchsia
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
26 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník ve tvaru vlnky s krystaly Swarovski Elements ve tmavě růžové barvě. Více
Kód produktu: vs-61300936f Ceny dopravy
Barevné varianty






Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Elegantní náhrdelník s přívěskem ve tvaru vlnky s křišťálky Swarovski Elements.
Tento skvostný náhrdelník nádherně vynikne jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení. Náhrdelník dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
Celý šperk je pokoven tenkou vrstvou velmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odolává oxidaci a nečerná.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr křišťálu | 9 mm |
| Rozměr přívěsku | 23 x 12 mm |
Související produkty (6)






Související produkty 6

Náušnice se Swarovski Elements tmavě růžová vlnka…
Kód: vs-61400936f
Skladem
439 Kč
-7%
Více barev

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-11539436 fuchsia XX
Skladem
1 390 Kč
1 490 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-793853fu XX
Skladem
319 Kč
350 Kč

Růžový křišťálový náramek
Kód: vs-Bei-10
Skladem
290 Kč
390 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 12 mm
Kód: vs-44112212fu
Skladem
439 Kč

Náušnice růžové se Swarovski Elements Ballena KC1122SS…
Kód: vs-KC1122SS29F
Skladem
1 788 Kč
Mohlo by Vás zajímat (6)






Mohlo by Vás zajímat 6

Náušnice růžové Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 1…
Kód: vs-44112214 Fuchsia
Skladem
549 Kč

Náramek růžový se Swarovski Elements Soul BS280810F…
Kód: vs-BS280810F
Skladem
1 599 Kč
1 899 Kč

Náramek růžový se Swarovski Elements Candy B1122SS47R…
Kód: vs-B1122SS47R
Skladem
1 308 Kč

Náramek tmavě růžový Stardust s křišťály dvojitý SLXC-1
Kód: vs-SLXC-1
Skladem
199 Kč
499 Kč

Náramek SLAKE propletený s krystaly růžový
Kód: vs-SLPrůžový
Skladem
390 Kč
590 Kč

Souprava se Swarovski Elements vlnka růžová Fuchsia
Kód: vs-61000936fu
Skladem
1 499 Kč






