Náhrdelník se Swarovski Elements tmavě modrá vlnka Sapphire
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
26 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Náhrdelník ve tvaru vlnky s krystaly Swarovski Elements ve tmavě modré barvě. Více
Kód produktu: vs-61300936sap Ceny dopravy
Barevné varianty






Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Elegantní náhrdelník s přívěskem ve tvaru vlnky s křišťálky Swarovski Elements.
Tento skvostný náhrdelník nádherně vynikne jako poutavý trendy doplněk k jednoduchým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení. Náhrdelník dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
Celý šperk je pokoven tenkou vrstvou velmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odolává oxidaci a nečerná.
Okouzlete své okolí a obdarujte blízké tímto originálním šperkem, který vynikne jako poutavý trendy doplněk jak k večerním šatům, tak i k méně formálnímu outfitu a hodí se i ke každodennímu nošení.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižuterie), Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 45 cm |
| Rozměr křišťálu | 9 mm |
| Rozměr přívěsku | 23 x 12 mm |
Související produkty (11)











Související produkty 11

Náušnice se Swarovski Elements tmavě modrá vlnka…
Kód: vs-61400936sap
Skladem
439 Kč

Náramek modrý se Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladem
1 308 Kč

Prsten se Swarovski Elements Rivoli Sapphire 12 mm
Kód: vs-97112212 Sapphire X
Skladem
1 547 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice se Swarovski Elements tečka Sapphire 5 mm
Kód: vs-723853 Sapphire
Skladem
249 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice tmavě modré Rivoli se Swarovski Elements…
Kód: vs-793853 Sapphire
Skladem
319 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements visací Sapphire …
Kód: vs-44112239 Sapphire
Skladem
329 Kč
Více barev
+ Dárek

Náušnice tmavě modré Rivoli se Swarovski Elements…
Kód: vs-44112212 sap
Skladem
439 Kč

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SA
Skladem
1 068 Kč

Náušnice modré se Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Kód: vs-KR1122SS29S
Skladem
890 Kč

Stříbrné náušnice modré se Swarovski Elements Orbita…
Kód: KWCD1122SS39SA
Na objednávku do 20 dnů
3 108 Kč

Stříbrný náramek modrý se Swarovski Elements Orbita…
Kód: BCD1122SS39SA
Na objednávku do 20 dnů
2 268 Kč
Mohlo by Vás zajímat (4)




Mohlo by Vás zajímat 4

Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
Kód: vs-61000936saph
Skladem
1 499 Kč

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Light Sapphire 8…
Kód: vs-11539436lsap
Skladem
1 490 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements květinka Modrý
Kód: vs-32R8
Skladem
799 Kč
1 690 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski modré…
Kód: 91105
Do 2 dnů
1 198 Kč






