Náhrdelník se Swarovski Elements 32018.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Krásný exkluzivní jemný náhrdelník s přívěskem osázeným malými křišťály Swarovski Elements. Více
Kód produktu: 32018.1 KRYSTAL XX EAN: 8590962320503 Ceny dopravy
Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherný náhrdelník je vyroben z porhodiovaného stříbra. Do přívěsku tvaru dvou propojených oblouků jsou vsazeny exkluzivní drobné křišťálky. Součástí náhrdelníku je i řetízek.
Stříbrný řetízek s přívěskem se snoubí s křišťály Swarovski Elements v tradičním bílém odstínu a jako celek vytvoří přenádherný šperk pro denní nošení i do společnosti.
Okouzlete okolí a obdarujte své blízké tímto unikátním a originálním šperkem, který zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 42 cm + 5 cm |
| Rozměr přívěsku | 15 x 25 mm |
| Šířka | 1 mm |
| Hmotnost | 3,6 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Související produkty (6)






Související produkty 6

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski bílý 35031.1…
Kód: 293
Skladem
1 789 Kč

Náramek se Swarovski Elements nekonečno Krystal
Kód: vs-61500319cr
Skladem
899 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski bílý…
Kód: 318
Skladem
1 478 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s krystaly Swarovski bílý kruh…
Kód: 57
Skladem
1 978 Kč

Stříbrný prsten bílý se Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92700316cr
Skladem
1 299 Kč

Stříbrné náušnice bílé kruhy s krystaly Swarovski…
Kód: vs-92400306cr
Skladem
2 099 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3

Stříbrný prsten s krystaly Swarovski bílá kytička 3501…
Kód: 74
Do 2 dnů
1 098 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33048.1…
Kód: 592
Do 2 dnů
3 198 Kč

Stříbrný náramek se Swarovski krystaly bílý 33111.1…
Kód: 1816
Do 2 dnů
1 638 Kč
Dárková krabička ZDARMA
100% ruční výroba



