Náhrdelník růžový se Swarovski Elements Clematis N58105328RLR Light Rose
Více barev
63 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Oslňující náhrdelník zdobený růžovými krystaly a perlami Swarovski Elements v barvě Rosaline. Více
Kód produktu: vs-N58105328RLR
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty


Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Elegantní módní náhrdelník je tvořen řadou exkluzivních křišťálových perel Swarovski Elements mezi které jsou vsazeny růžové krystaly Swarovski Elements. Tento jedinečný náhrdelník krásně vynikne na Vašem krku a nádherně doplní Vaši společenskou róbu.
Perlový náhrdelník zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí a skvěle vynikne například k večerním, nebo jednoduchým pouzdrovým šatům. Náhrdelník dodá Vašemu vzhledu na eleganci a výjimečnosti.
Je vhodný pro všechny ženy či dívky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínání | Kroužkové zapínání |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Více krystalů, Perly |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma, Certifikát pravosti krystalů Swarovski Elements (na vyžádání v poznámce při objednání) |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka řetízku | 43 cm + 5 cm |
| Průměr perly | 4 mm |
| Rozměr křišťálu | 4 x 4 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (4)




Související produkty 4

Náramek růžový Clematis se Swarovski Elements B5810532…
Kód: vs-B58105328RLR
Do 10 dnů
1 439 Kč

Stříbrné náušnice růžové se Swarovski Elements…
Kód: vs-K58105328RLR
Skladem
1 439 Kč

Stříbrné náušnice kruhy s bílou říční perlou 21065.1…
Kód: 6169
Do 2 dnů
1 358 Kč

Stříbrné drobné náušnice pecky s bílou říční perlou 21…
Kód: 6041
Není skladem
456 Kč
Mohlo by Vás zajímat (8)








Mohlo by Vás zajímat 8

Náušnice růžové se Swarovski Elements Tiny Bonbon…
Kód: vs-KR1122SS29LR X
Skladem
890 Kč

Náušnice se Swarovski Elements růžová vlnka Light Rose
Kód: vs-61400936lr
Skladem
439 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements růžová vlnka Light…
Kód: vs-61300936lr
Skladem
799 Kč

Souprava se Swarovski Elements vlnka růžová Light Rose
Kód: vs-61000936lr
Skladem
1 499 Kč

Stříbrný náhrdelník dvojité růžové srdce se Swarovski…
Kód: 32235
Není skladem
1 569 Kč

Stříbrný náhrdelník se Swarovski krystaly srdce růžové…
Kód: 3982
Do 2 dnů
1 698 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly růžové kulaté 3111…
Kód: 3643
Skladem
798 Kč

Náušnice růžové Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-KA112214LR XX
Skladem
1 068 Kč




