Náhrdelník Rivoli se Swarovski Elements N112212AB Candy 12 mm
Elegantní jednoduchý módní dámský náhrdelník s krystalem Swarovski Elements tvaru rivoli v duhové barvě. Více
Kód produktu: vs-N112212AB XX
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty










Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherný náhrdelník Candy je zdoben Swarovski Elements krystalem, který je zasazen do stříbra. S každým pohybem se náhrdelník rozzáří s odlesky světla.
Náhrdelník Swarovski Elements Candy zaručeně upoutá pozornost Vašeho okolí a hodí se například k jednoduchým pouzdrovým šatům, ale i k méně formálnímu outfitu. Náhrdelník krásně vynikne na Vašem krku a dodá Vašemu vzhledu výjimečnost a jiskru.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Stříbro 925/1000, Křišťál Swarovski Elements |
| Zapínání | Na karabinku |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | 1 krystal, Náhrdelník včetně řetízku |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka přívěsku | 15 mm |
| Délka řetízku | 42 cm + 5 cm |
| Rozměr křišťálu | 12 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (6)






Související produkty 6

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS39AB
Skladem
1 068 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements AB 14 mm
Kód: vs-44112214 AB
Skladem
549 Kč
599 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements AB měnivé 18 mm
Kód: vs-02.1 XX
Skladem
399 Kč
799 Kč

Náušnice se Swarovski Elements měnivá vlnka Krystal AB
Kód: vs-61400936ab
Skladem
439 Kč

Stříbrné náušnice s krystaly Swarovski Elements měnivá…
Kód: KW610616AB
Na objednávku do 20 dnů
1 788 Kč

Provlékací řetízkové naušnice se Swarovski Elements…
Kód: vs-KWK1122SS29AB XX
Skladem
1 068 Kč
Mohlo by Vás zajímat (2)


Mohlo by Vás zajímat 2

Náhrdelník se Swarovski Elements srdce Krystal AB
Kód: vs-27026801 AB
Skladem
1 099 Kč

Sada šperků s krystaly Swarovski náušnice a přívěsek…
Kód: 39180
Skladem
1 699 Kč
2 390 Kč




