Dámské tmavě růžové hodinky LUXER se Swarovski Elements ZT40FAM
Více barev
67 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Luxusní tmavě růžové náramkové hodinky s křišťály Swarovski Elements a dvojitým páskem. Více
Kód produktu: vs-ZT40FAM
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty

Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Nádherné modní hodinky jsou navrženy podle poslední módy. Díky dvojitému jemného pásku z mikrovlákna se přizpůsobí každé velikosti. Minerální sklo hodinek je odolné proti poškrábání. Hodinky mají Quartzový strojek a splňují nejen funkci hodinek, ale zároveň jsou překrásným moderním doplňkem. Hodinky nejsou vodotěsné.
Tyto vyjímečné módní hodinky vykládané krystaly Swarovski Elements jsou vhodné jak pro zvláštní příležitosti, tak i pro běžné nošení.
| Typ produktu | Hodinky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Mikrovlákno, Ocel, Mosaz |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka | 38 cm |
| Průměr (rozměr) pouzdra | 38 mm |
| Průměr (rozměr) ciferníku | 30 mm |
| Šířka řemínku | 10 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (3)



Související produkty 3
-7%
Více barev

Náramek Rivoli se Swarovski Elements Fuchsia 8 mm
Kód: vs-11539436 fuchsia XX
Skladem
1 390 Kč
1 490 Kč

Přívěsek se Swarovski Elements růžová kulička 34081.3…
Kód: vs-34081.3r XX
Skladem
719 Kč
1 490 Kč

Stříbrné náušnice visací s krystaly Swarovski mix…
Kód: vs-31280.3 Sweet Love X
Skladem
1 999 Kč
Mohlo by Vás zajímat (3)



Mohlo by Vás zajímat 3
-20%
Více barev

Dámské růžové hodinky GLIMMER se Swarovski Elements ZT…
Kód: vs-ZT30FR X
Skladem
2 388 Kč
2 990 Kč

Dámské hodinky se Swarovski Elements BRILLION Růžové Z…
Kód: vs-Z33FF
Skladem
2 388 Kč

Náramek SLAKE propletený s krystaly růžový
Kód: vs-SLPrůžový
Skladem
390 Kč
590 Kč




