Dámské hodinky se Swarovski Elements Centella modré ZN40SASA
604 306 932
info@sperky-image.czPotřebujete poradit?
Kontaktujte nás
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Po - Pá: 9:00 - 14:00 h
Více barev
89 bodů do věrnostního systému
Záruka 2 roky
Luxusní náramkové hodinky s křišťály Swarovski Elements v modré barvě. Více
Kód produktu: vs-ZN40SASA
Dopravu máte zdarma
Barevné varianty




Nakup teď
zaplať za 30 dnů
Elegantní dámské hodinky z kolekce Centella, vytvořené pro ženy, jež milují kombinaci modré a stříbrné. Hodinky mají kvalitní pásek z mikrovlákna. Minerální sklo je odolné proti poškrábání.
Tyto elegantní, ženské a moderní hodinky dodají vašemu vzhledu svěží a luxusní nádech.
Dopřejte si doplněk, který Vaše okolí rozhodně nenechá bez povšimnutí.
Hodinky nejsou vodotěsné.
| Typ produktu | Hodinky |
|---|---|
| Základní barva |
|
| Barva křišťálů |
|
| Barva kovu | Stříbrná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Křišťál Swarovski Elements, Mikrovlákno, Ocel, Sklo, Mosaz |
| Osazení | Křišťál Swarovski Elements |
| Typ | Více krystalů |
| Tvar |
|
| Balení | Dárková krabička zdarma |
| Určeno pro | Pro ženy |
| Délka | 19 cm |
| Průměr (rozměr) pouzdra | 39 mm |
| Průměr (rozměr) ciferníku | 27 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Související produkty (11)











Související produkty 11

Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Sapphire
Kód: vs-61000936saph
Skladem
1 499 Kč

Souprava se Swarovski Elements vlnka modrá Light…
Kód: vs-61000936ltsap
Skladem
1 499 Kč

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39SA
Skladem
1 068 Kč

Náušnice modré se Swarovski Elements Classy KWMESH4AQ…
Kód: KWMESH4AQ
Na objednávku do 20 dnů
2 388 Kč

Náušnice modré Rivoli se Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212SA
Skladem
1 308 Kč
1 599 Kč
-23%
Výprodej

Náhrdelník Rivoli se Swarovski Elements Candito NC1122…
Kód: vs-NC112212SA XX
Skladem
1 308 Kč
1 690 Kč

Náušnice Rivoli se Swarovski Elements Candy KW112212SA…
Kód: vs-KW112212SA
Skladem
1 308 Kč

Náramek modrý se Swarovski Elements Candy B1122SS47SA…
Kód: vs-B1122SS47SA
Skladem
1 308 Kč
-3%
Více barev

Náhrdelník modrý Rivoli se Swarovski Elements Candy N1…
Kód: vs-N112212SA X
Skladem
1 548 Kč
1 590 Kč

Náhrdelník se Swarovski Elements květinka Modrý
Kód: vs-32R8
Skladem
799 Kč
1 690 Kč

Sada šperků se zirkonem náušnice a přívěsek modré…
Kód: 19029
Skladem
3 899 Kč
4 599 Kč
Mohlo by Vás zajímat (5)





Mohlo by Vás zajímat 5

Stříbrné náušnice kruhy se syntetickým opálem modré 11…
Kód: 6576
Do 2 dnů
1 284 Kč

Stříbrný náhrdelník se syntetickým opálem modrý kulatý…
Kód: 3954
Do 2 dnů
1 518 Kč

Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…
Kód: 039422
Do 2 dnů
1 478 Kč

Sada šperků se syntetickým opálem a křišťály Preciosa…
Kód: 39519
Do 2 dnů
1 758 Kč

Náušnice modré se Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Kód: vs-KR1122SS29S
Skladem
890 Kč








