Obojky pro psy Swarovski

Šperky nemusí být jen doménou žen, mužů a dětí, ale i zvířecích miláčků. Patříte mezi hrdě majitele čtyřnohých mazlíčků? Vyšperkujte si svého psího miláčka a pořiďte mu stylový obojek Swarovski. Díky němu bude váš pejsek k nepřehlédnutí. Vyberte si obojek pro psy Swarovski z široké nabídky designů a ozdobte svého čtyřnohého přítele.

Originální a praktický doplněk pro psy

Praktické a moderní obojky s krystaly Swarovski jsou originálním a praktickým doplňkem pro psy. Psí obojek Swarovski s třemi řadami třpytivých křišťálů skvěle poslouží nejenom jako prostředek k zapnutí vodítka, ale zároveň se také stane luxusním prvkem, který bude slušet i vašemu mazlíčkovi. 

Skvělá volba pro všechny rasy menších plemen

Vsaďte na originální a zajímavý doplněk, jako jsou obojky pro psy Swarovski. Psí obojek s krystaly Swarovski z pravé kůže je skvělou volbou pro všechny rasy menších plemen, jako jsou například čivavy, teriéři a další podobné rasy. Velikost obojku si jednoduše přizpůsobíte tak jak potřebujete, aby váš pejsek měl při nošení maximální pohodlí. 

Elegantní zdobení krystalky Swarovski Elements s certifikátem pravosti

Ozdobte svého mazlíčka krásným a stylovým doplňkem, který mu bude zaručeně slušet. Elegantní psí obojky Swarovski jsou zdobené třpytivými broušenými krystalky doloženými certifikátem pravosti. Díky tomuto doplňku bude váš čtyřnohý miláček k nepřehlédnutí. O pohodlí během nošení se postará měkounká pravá kůže. 

Různé barevné varianty

Vyrazte na příští procházku v novém stylu a proměňte svého psa v upraveného elegána. Psí obojky jsou dostupné v různých barevných variantách. Vyberte si obojek pro psa Swarovski v černé nebo hnědo barvě, který bude perfektně ladit s barvou srsti vašeho pejska.