Nevíte si rady?

Ozvěte se nám!

+420 604 306 932

(po-pá: 8:00 - 14:00)

Náušnice s křišťály Preciosa

Náušnice jsou velmi populární napříč ženami všech věkových kategorií. Zkrášlit vás tak mohou třeba exkluzivní náušnice s křišťály Preciosa. Vyberte si z aktuální kolekce ten pravý kousek přesně pro vás a ozdobte se třeba pro nějakou důležitou a speciální událost.

Nechte se zlákat krásou opálu

Nechte se zlákat originálními a ručně vyráběnými šperky s dlouholetou tradicí. Dámské náušnice s opálem si oblíbíte hned po prvním nasazení. Skvěle se hodí ke slavnostní róbě i běžnému každodennímu outfitu. Unosíte je tak po celý rok. Trendy opálové náušnice zkrášlí každou ženu a promění ji v šarmantní dámu. 

Různé barevné varianty, mezi kterými si najdete i tu svou

Pestrá paleta barev u náušnic vám jistě udělá radost. Mezi neutrálními i pestřejšími barvami si určitě najdete tu svou. Vybírat můžete i z různých tvarů. Tak jaké to budou? Tyrkysové náušnice s křišťály Preciosa nebo snad v růžovém verzi? Kombinace barevného opálu a drobných křišťálů působí vskutku zajímavě. 

Luxusní provedení s perlou

Skvělou volbou, se kterou rozhodně nešlápnete vedle, jsou úchvatné a stylové náušnice s perlou z křišťálu Preciosa. Perlové náušnice potěší všechny, co touží po luxusu a eleganci.

Visací varianta pro zvýraznění linií obličeje

Nevíte, jaký tvar a provedení náušnic si zvolit, abyste s nimi vypadaly přirozeně? Pak vsaďte na visací variantu, která krásně zvýrazní linie vašeho obličeje a zaujmete s nimi na první pohled. Visací náušnice s křišťály Preciosa se hodí ke každému tvaru obličeje.