Náramky Cango & Rinaldi

Milujete v oblasti šperků extravaganci, jedinečnost, originalitu a osobitý styl? Pak vsaďte na luxusní náramky od proslulé italské značky Cango & Rinaldi. Tuto oblíbenou značku si zamilujete i vy. A čím vás uchvátí? Pravá kůže v kombinaci s třpytivými krystaly vás okouzlí na první pohled. Vyberte si z aktuální kolekce těchto fantasticky vypadajících šperků a ozdobte se, ať už se chystáte kamkoliv. 

Kůže s černo stříbrnou kombinací

Náramky Cango & Rinaldi jsou typické svým luxusním designem. Tento módní doplněk je vyrobený z kůže. Kůže v černo stříbrné kombinaci vypadá jednoduše báječně. Krystalky z dílny Swarovski Elements působí ve společnosti černé kůže opravdu zajímavým dojmem. Navíc si můžete jednoduše nastavit potřebnou velikost, a to díky patentkám. Tento šperk tak jednoznačně mezi ostatními vyniká svojí jedinečností a originalitou. Vyjádřete vaši osobitost tímto nápaditým kouskem a ozdobte se pro různé příležitosti. 

Béžovo hnědé provedení

Odvažte se a vsaďte na neotřelý a extravagantní styl. Dopřejte si výjimečný módní doplněk, kterým je luxusní kožený náramek Cango & Rinaldi. Ten je typický svým vzhledem v kombinaci kůže, zlata a blýskavých krystalů Swarovski. S tímto šperkem budete rozhodně k nepřehlédnutí. 

Kůže společně s krystalky utvářejí zajímavý efekt

Návrháři italské značky vědí, co se nosí a co je trendy. A právě na tuto kartu vsadili i u doplňků. Kožené náramky Cango & Rinaldi jsou známá svým zajímavým efektem, který zajišťuje kombinace černé nebo hnědé kůže a drobných krystalků Swarovski. Společně tak utvářejí dokonale sladěný celek. 

V jednoduchosti je krása

Pokud se, co se šperků týče, držíte raději při zemi a před extravagantním stylem preferujete spíše jednoduchost, pak vsaďte na kožený náramek s křišťály v čiré barvě. Ten vás na první pohled zaujme moderním a nápaditým vzhledem.Doprava zdarma
Doprava zdarmaPři nákupu nad 2000 Kč
Výměna zboží
Možnost výměny 14 dnůRychlá výměna bez obav
Osobní odběr
Odběrná místa po celé ČRMožnost otevření zásilky
Bezpečný nákup
100% bezpečný nákup Možnost vrácení 14 dnů
Bezpečný nákup
Věrnostní systémbody za nákup a hodnocení