Kartáče a hřebeny Swarovski

I tak zdánlivě obyčejné doplňky, jako jsou kartáče a hřebeny nemusí vůbec vypadat obyčejně. Naopak vás mohou oslňovat svým originálním designem. A právě to splňují kartáče a hřebeny Swarovski. Jsou zdobené barevnými třpytivými krystalky, takže česání je s nimi mnohem větší zábava. Tento doplněk je ideální také jako dárek.

Stylová péče o vaše vlasy

Dokonalý a upravený účes je základ, ať už se chystáte kamkoliv. Při takové přípravě se neobejdete bez kvalitního a vhodného hřebenu. Dopřejte proto svým vlasům stylovou a exkluzivní péči. Určitě si to zaslouží. Kartáče a hřebeny Swarovski Elements péči o vaši kštici zpříjemní. 

Designové dřevěné provedení

Hřebeny Swarovski vás na první pohled zaujmou svým designovým provedením. Mají dřevěnou rukojeť, díky které se velice příjemně drží a dobře se s nimi manipuluje. Rukojeť je navíc ozdobená barevnými třpytivými krystalky, které dodávají hřebenu na zajímavém vzhledu. Takový kartáč Swarovski se stane klenotem vaší kosmetické výbavy. 

Jemné štětinky pro šetrnou péči

Už žádné zacuchávání a chuchvalce namotaných chomáčů vlasů. O šetrnou péči se postarají jemné a vysoce kvalitní kančí štětinky, ze kterých je hřeben Swarovski vyroben. Ty jsou navíc doplněny o transparentní polyamidové štětinky zajišťující snadnější rozčesávání. Doba strávená před zrcadlem tak bude mnohem kratší díky rychlejší úpravě vašeho účesu, o kterou se postará kartáč Swarovski

Různé varianty na výběr

Kartáče s krystalky Swarovski jsou dostupné hned v několika variantách. Vybrat si tak můžete přesně takový vzhled, jaký se vám osobně bude zamlouvat. Ať už sáhnete po kterékoliv z variant, můžete si být jisti kvalitním zpracováním, vysokou odolností a dlouhou životností, kterou se hřebeny a kartáče s krystalky Swarovski vyznačují.